Uitnodiging informatiebijeenkomst 15 juni over start uitvoering Lage Raam, Hooge Raam en Halsche Beek

Op 17 augustus 2026 start de aannemer in opdracht van het waterschap met de werkzaamheden in het gebied. In de afgelopen jaren heb je waarschijnlijk al over het project gehoord en/of vorige bijeenkomsten bijgewoond. In de tussentijd is er achter de schermen veel werk verzet. De plannen zijn verder uitgewerkt en afgestemd met betrokkenen.

Nu de uitvoering dichterbij komt, nemen ze je graag opnieuw mee in het project. Zie 15 juni wat er gaat gebeuren, waarom dat nodig is en wat je daar straks van merkt. Je bent welkom op de inloopavond om het ontwerp en de plannen te bekijken en je vragen te stellen.

Wat kan je deze avond verwachten?
Tijdens de inloopavond kun je het ontwerp, de planning en transportroutes inzien. Medewerkers van waterschap Aa en Maas en uitvoerderscombinatie Wetering Boskalis zijn aanwezig om vragen te beantwoorden. Er is geen centrale presentatie.

Datum : maandag 15 juni 2026
Tijd : tussen 19.00 en 20.30 uur
Locatie : ’t Dorpshuus, Meester Bongaardsweg 2 in Escharen

Je hoeft je niet aan te melden. Je kan binnenlopen wanneer het je uitkomt.